Kalıcı geleneksel ve şık çağdaş mobilya stilleri arasındaki farkı söyleyebiliriz. Ama yüzyıl ortası modern ve kentsel yazlık evi gibi terimler hakkında gerçekten net misiniz? Eviniz için mobilyaya yatırım yapmadan önce, kişiliğinize ve yaşam tarzınıza uyan bir mobilya stiline karar verebilmeniz için seçeneklerinizi öğrenin.

Turcana Mobilya Artdeco Mobilya Modelleri
Artdeco yatak odası  Turcana Mobilya


Yüzyılın ortalarında modern mobilya tarzı, çağdaş tasarımın temiz çizgilerini retro tarzların orta ve koyu mobilya tonlarıyla dengeler. Bu tarz 1960'larda popülerlik geliştirdi ve bugün hala trend. Artdeco yatak odalarıyla  doğal elementlerin bir karışımını bulmayı bekleyin.

Modern Mobilya Tarzı


 


Modern Mobilya Modelleri


Güncellenmiş rustik cazibe ve rahat gevşeme sıcaklığını istiyorsanız, kentsel yazlık evi tasarımı mükemmeldir. Sürgülü modern kapılarını, basit desenleri, dünyevi renkleri ve muazzam ahşap gibi organik malzemeleri düşünün. Her şey yoğun bir kentsel şehrin ortasında bile rahat ve davetkar bir ev yaratmakla ilgili değil mi?  sizce.


Geleneksel Mobilya TarzıAvangard Koltuk Takımları


Çağdaş mobilyalar şu anda popüler olan tasarımları yansıtıyor, bu nedenle trend belirleyen çağdaş tasarım, zevkler değiştikçe farklı görünecek. Şu anda, çağdaş tasarım güçlü silüetler, soyut geometriler ve tek renkli, nötr bir paletle vurgulanmaktadır. Teknoloji meraklıları, ahşap, deri ve cam gibi organik elementler ve temiz çizgiler ortak elementlerdir.


Çağdaş Mobilya Tarzı

Mobilya tarzınızı yansıtın

İnegöl merkezindeki  Turcana Mobilya  , uluslararası ve yerelde bilinen en iyi mobilya markalarındandır.  online alışveriş yapın. Deneyimli satış temsilcileri, eviniz için doğru stili seçmeniz için doğru parçaları seçmenizde size rehberlik eder.