The Best Motion Furniture for the Ultimate in Comfort

Konforda Üstünlük İçin Hareketli Mobilyalar

by Fahrettin KURT, Istanbul on 08.07.2020

Turcana blog

İnsanlar hareketli mobilyaların evde rahatlamak için en üst düzeyde konfor sunduğunu keşfettiler. Hareketli kanepeler, ikili koltuklar ve tekli döner koltuklar, uzanma koltukları ve ayarlanabilir yataklara kadar, hareket odası artık her oda için mevcuttur. Oturma odası ve yatak odası için hareketli mobilyalar herkesime hitap ediyor. Ev de ve ofisinizde yer varsa, uzanabileceğiniz bir koltuk  mola vermek ve yeni fikirleri hayata geçireceğiniz konfor alnı yaratacaktır. Hareketli mobilyalar, ev sinema sisteminizde bir filmin veya canlı spor etkinliğinin tadını çıkarmak için idealdir ve ayarlanabilir yataklar, iyi bir gece uykusu için idealdir.

Motion Sectional

İşte en iyi hareketli mobilya satın alacağınız firmalar

 

Turcana Hareketli Mobilyalar

 

Ödüllü Turcana, 2009 yılında Fahrettin KURT tarafından Bursa/İnegöl'de kuruldu.

 

Bölge de ünlü Turcana döşemeli mobilya koleksiyonları, görkemli deriden hazırlanmış yüksek stil, çağdaş tasarımlarıyla bilinir. Müşteriler muhteşem Turcana hareketli ürünlerinden, kanepeler, sinema koltukları ve sandalyelerin yanı sıra sabit modeller arasında seçim yapabilirler. Deri ve çekici kumaş tasarımlarında çok çeşitli renklerde rahat hareketli mobilyalarını seçin.Turcana Hareketli Mobilyalar

Loveseat


Turcana Sinema Koltuğu

Turcana Mobilya şirketi hareketli mobilyanın öncüsüdür. Uzanma koltukları, kanepeler ve sinema koltukları, Son derece kaliteli malzemelerle tüketiciye sunulmaktadır. Turcana Mobilya koleksiyonları sizlere ayrıcalıklı bir mekan fırsatı sunmaktadır. Amaç, modern yaşam tarzlarını geliştirmek ve evdeki deneyimlerinizi geliştirmenize katkıda bulunmaktır.


Turcana Dinlenme Koltuğu

3710298 Ashley Furniture Minturn Living Room Recliner

Turcana Mobilya Dinlenme Koltuğu

 

Turcana Mobilya çok çeşitli hareketli mobilya koleksiyonlarına sahiptir. Çevrimiçi alışveriş yapın veya Mağazalar dan çok çeşitli hareketli mobilya gruplarını görmek için şahsen showroomları ziyaret edin. Ev Yaşam Mobilya satış temsilcileri, eviniz için doğru parçaları seçmenize yardımcı olmaya hazırdır. Tüm yıl indirimli fiyatlandırma ve haftalık promosyonlar ve özel fırsatlara bakın.

Ev yaşam mobilyaları hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.turcana.com