Deri Mobilya Nasıl Temizlenir

By turcana 07.07.2020
Katagori: Deri Koltuk Bakımı

Blog TURCANA

İnsanlar genellikle kalitesi nedeniyle deri mobilyaları sever - süper dayanıklıdır. Buna ek olarak, deri mobilyalar temiz zengin bir görünüme sahiptir ve çoğu zaman evin etrafında beyaz sirke gibi sahip olduğunuz malzemelerle temizlenmesi kolaydır. Deri mobilyalarınızı temizlemenin en kolay yolları.


1. Kiri vakum ile silin.


Bu, insanların deri mobilyaları temizlemesinin en belirgin ve yaygın yollarından biridir. Esnek çıkarılabilir ekleri olan bir elektrikli süpürge, özellikle kanepelerdeki tüm çatlaklara ve kırışıklıklara girmenize izin verecektir. Kesinlikle bir deri yatağı vakumlayabilirsiniz, ancak vakumlama ve deri mobilyalar kanepeleri ve oturma odası sandalyelerini temizlerken en iyi şekilde bir araya gelir.

 

2. Bir bez, sabun ve su veya sirke ve su ile tozdan kurtulun.

Deri kanepenin bir bezle basit bir şekilde silinmesi, kir ve tozu hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebilir. Hatırlayabildiğimiz sürece, deri mobilyaları temizlemek için nemli bir bez üzerinde suyla nazik bir bulaşık sabunu kullanıyoruz ve kolay bir temizleme methodu. Fazla sabunu temizlemek için temiz bir bez kullandığınızdan emin olun. Birçok insan da bir paçavra ile beyaz sirke uygulamay sever; bunu yapacaksanız sirkeyi sulandırdığınızdan emin olun. Deri mobilyaları sirke ile temizlerken, normal olarak yarım bardak sirke 2 bardak su eklerim. Sabun gibi, fazla sirkeyi temiz bir bezle temizlediğinizden emin olmak istersiniz ve mobilyaları kuru bir bezle silmeniz yararlı olur. Bazı insanlar eşit parça sirke ve eşit parça su kullandığını söyleyecektir, ancak suyu daha baskın hale getirerek sirke kokusunun daha az olduğunu bulduk.https://www.turcana.com
Deriye Özgü Temizleyicilerden Yardım Alabilirsiniz.

Deri mobilyalarınız kötü durumdaysa, deriye özel bir temizleyici ile temizlemeniz gerekebilir. Şahsen sabun ve su veya sirke ve su temizleyicilerini en iyi şekilde tercih ediyoruz (özellikle evcil hayvanı olan insanlar için sirke ve su), ancak bazen deriye özgü bir temizleyici daha iyi bir iş çıkarır. Temizlik Sanatı, denemek için deriye özgü birkaç temizleyici önerdi. Sitenin önerdiği gibi, mobilyalara zarar vermeyeceğinden emin olmak için her zaman önce küçük bir nokta test edin. Web sitesinin önerilen ürünlerinin listesi şunları içerir:

 

    Lexol pH Deri Temizleyici

    Weiman Deri Temizleyici ve Saç Kremi

    Deri Ballı Deri Temizleyici

    303 Deri 3'ü 1 Arada Tam Bakım

    Blue Magic 800 Deri ve Vinil Temizleyici

 

Deri Mobilya Spot Temizleme için püf noktaları ve ipuçları

 

Her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlamak için mobilyalarınıza ayda en az bir kez tamamen silinmesini öneriyoruz, ancak bir nokta temizliğinin pronto'ya ihtiyaç duyduğu zamanlar gelebilir. Biliyor musun...

 

    Aerosol saç spreyi kalıcı marker lekelerini çıkarabilir.

    Aseton olmayan oje çıkarıcı kalem lekelerinden kurtulabilir.

    Beyaz sirke karışımı evcil hayvan idrarını çıkarabilir.

 

Micro Fiber Cloth

Mikro Elyaf Bezi

Her zaman olduğu gibi, deri mobilyalarınız herhangi bir temizleme talimatı ile geliyorsa, bunları uygun şekilde izlediğinizden emin olun ve mobilyaları kendiniz temizleyemediğinizde, bir uzmandan yardım isteyin. Turcana Mobilya mağazalarımızdan veya web sitemizden deri mobilya satın aldıysanız, satın alma işleminize özgü ek deri mobilya temizleme önerileri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.